Rozwój sieci – osiedle „Płaszczyzna” – trwają zapisy

Zapraszamy mieszkańców ulicy Wyspiańskiego i Emilii Plater w Kole zainteresowanych podłączeniem swojej nieruchomości do miejskiej sieci ciepłowniczej o kontakt z pracownikami spółki celem omówienia warunków technicznych i korzyści wynikających z przyłącza.

Rozwój sieci ciepłowniczej w tym obszarze miasta był bardzo wyczekiwany przez mieszkańców z uwagi na powstający smog i zanieczyszczenie powietrza.

W 2019 roku wybudowane zostanie 650 mb sieci na osiedlu Płaszczyzna. W następnym roku wybudowane zostanie kolejnych 350 mb sieci w rejonie ul. Wyspiańskiego i Narutowicza.

Ulice Wyspiańskiego, Emilii Plater i Narutowicza, to kolejny etap po ulicy Konarskiego powiększający obszar dostępności miejskiej sieci dla mieszkańców osiedla.

W związku z powyższym już dziś zapraszamy mieszkańców ulicy Wyspiańskiego, Emilii Plater oraz Konarskiego, (na odcinku od ul. Konopnickiej do ul. Emilii Plater) zainteresowanych podłączeniem swojej nieruchomości do miejskiej sieci ciepłowniczej o kontakt z pracownikami spółki celem omówienia warunków technicznych i korzyści wynikających z przyłącza.